hubdach.net

Witamy

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji każdego projektu – począwszy od fazy koncepcyjnej, dokumentację techniczną, aż po wykonanie, testowanie i montaż.
Projekty tworzymy w środowisku 3D wykorzystując do pomiarów skaner laserowy. Dzięki temu zminimalizowaliśmy ryzyko błędu podczas produkcji, a klient od samego początku może uczestniczyć w powstawaniu koncepcji produktu.

Nasza produkcja oparta jest na maszynach CNC. Blachy i profile wycinamy laserem, prasy krawędziowe gną elementy z najwyższa precyzją, bardzo często w trybie automatycznym.

W naszym warsztacie spawamy stal i aluminium metodami Tig(141), Mag(135), Mig (131).
W celu zabezpieczenia produktu finalnego, stosujemy tradycyjne lub proszkowe lakierowanie.

Nasze możliwości konstrukcyjne i wykonawcze są bardzo szerokie. Słuchając Klienta tworzymy rzeczy bardzo indywidualne, spersonalizowane i nieszablonowe.

Konstrukcje podnoszonych dachów to nasze oczko w głowie. Ten projekt rozwijamy już kilka lat, a zawarte w nim nasze innowacyjne/autorskie pomysły chronimy zgłaszając je do Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej.

Tomasz Karpik: konstruktor – technolog, doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych i systemów zabezpieczeń, przyrządów spawalniczych i programowaniu robotów przemysłowych. Pracownia Prototypów Przemysłowych.

Tomasz Kozakiewicz: uprawnienia Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika, doświadczenie w gięciu rur, krawędziowaniu blach, programowaniu robotów przemysłowych. Manufaktura Stali

0
patentów
0
doświadczenia
0
projektów
0
klientów
polski

producent

polski producent aluminiowej konstrukcji podnoszonego dachu dla samochodów wyprawowych

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji stalowych i aluminiowych, wysokiej jakości technologię obróbki blachy i najnowszy sprzęt spawalniczy, ale przede wszystkim doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę fachowców.
skanerem laserowym EinscanPro HX

Skanowanie 3D

Skanowanujemy w 3D skanerem laserowym EinscanPro HX: pojazdy samochodowe (wnętrza, nadwozia, podwozia), motocykle, instalacje, elementy techniczne, natura (pnie, korzenie, głazy, kamienie, deski…), rzeźby, przedmioty zabytkowe i wiele innych przedmiotów.

Ability to Go Beyond Your Comfort Zone 98%
Overcoming Your Own Fears 92%
Flexibility and Adaptability 96%
Ability to Notice New Opportunities 90%
Realizacja podnoszonego dachu

Galeria

Kontakt

HUBDACH.NET © 2024. All rights reserved