Moduł podnoszonego dachu „E” dla Defender 110

Moduł podnoszonego dachu do Land Rover Defender 110.

To kompletny produkt, gotowy do instalacji na samochodzie.

Powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń. Łączy w sobie zalety w komforcie użytkowania, jakość i poprawę bezpieczeństwa w podróżowaniu.

Uchylny dach to oczywiste korzyści. Uzyskana przestrzeń jest zdumiewająca, zarówno w czasie przebywania w aucie w ciągu dnia, jak i w czasie snu.

Ofertę stanowi wytrzymała konstrukcja z wysokiej jakości aluminium wraz z namiotem głównym, podnoszoną płytą łóżka. Łatwość dostępu do kanałów technicznych pozwala na rozbudowę instalacji przez Klienta w późniejszym okresie użytkowania. Całość malowana jest proszkowo w kolorze czarnym (RAL 9005) po wcześniejszym wytrawieniu powierzchni. Możliwe są też inne kolory z palety RAL.

Izolacja termiczna i akustyczna dachu obudowana jest tapicerowaną podsufitką, a płyta łóżka oklejona jest przyjemnym w dotyku i wytrzymałym materiałem. Wszytko to daje poczucie ciepła i komfortu.

Klient z odrobiną umiejętności w majsterkowaniu może ten produkt samodzielnie zamontować na swoim Defenderze. Wystarczy 4 m wysokości warsztatu, aby unieść dach na samochodzie i dokończyć instalację.

Rama dolna jest wzmocniona dwoma poprzecznymi rurami wewnętrznymi fi 50. Jest to część klatki bezpieczeństwa, która przenika naszą konstrukcję w specjalnie wzmocnionych miejscach. Klient ma możliwość dalszej rozbudowy klatki we własnym zakresie w dowolnym momencie przebudowy samochodu. Niedługo też pełna wersja klatki bezpieczeństwa trafi do naszej oferty.

Cena 29.000 zł brutto. (cena nie zawiera materaca i usługi montażu)

Filter Categories
just exploring
  • IMG_0076 wykadrowac
  • IMG_0108 wykadrowac
  • Klatka bezpieczeństwa

Kontakt

HUBDACH.NET © 2024. All rights reserved